TEMİZ SU PROJESİ

Saygıdeğer Belde Halkımız ve Çağlayanlı Hemşerilerimiz
Beldemizin bazı mahallelerinde yıllardır süregelen ve göz ardı edilen, ve hepimizin sağlığını olumsuz etkileyen “SU” sorunumuzu gidermek için, Yerel Seçimler öncesinde de söz verdiğimiz gibi “TEMİZ SU” projemizi gerçekleştirmeye Mertekli Mahallemiz ile başladık.

Öncelikle projemizin başından itibaren bizden desteğini esirgemeyen Girlevik Köyü Muhtarı Sn. Mehmet Ali Tutan Beyefendi’ye kendim ve sizler adını teşekkür ederim.
Köylerinin Akpınar Çeşmesinin suyunu bizlerle paylaşma sözünü verdiler. Bizler de bu vesile ile sadece Mertekli Mahallemize değil Erdene ve Yamaçlı Mahallelerimizin de Su Kaynağını değiştirme kararı aldık.

Sizlere daha sağlıklı ve kaliteli yaşam sunmak adına, hem evlerinize hem mahalle mezarlıklarımıza hem de kutsalımız olan Sapaz Baba Türbemize bu suyu getireceğiz!
Ve eklemek isterim ki küçük bir Belediye olduğumuz için “Bütçe” problemimiz ile karşı karşıyayız. Siz değerli insanlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Bu sürece katkı sunarak yardımcı olmak isteyenler için Belediyemizin Hesap Numarasını aşağıya bırakıyorum.

Şimdiden hepinize teşekkür eder, sağlıklı günler için desteğinizi ve el ele olmamızı dilerim.
Saygı ve sevgilerimle…..

Haydar ŞAHİN

Çağlayan Belediye Başkanı

Vakıflar Bankası Erzincan Şubesi
Hesap Adı: Çağlayan Belediye Başkanlığı
IBAN: TR47 0001 5001 5800 7283 3024 90